خوش آمدید.... در این وبلاگ سعی دارم آموخته های ناچیز خود را در زمینه زبان انگلیسی با تمام دوستان و هموطنان عزیزم به اشتراک بگذارم ... پیشاپیش هم از دوستان و استادان عزیزی که در این زمینه استاد ما هستند درخواست دارم که اگر خطا یا اشتباهی در وبلاگ دیدند ما را عفو کنند و بنده را مطلع سازند تا آن اشتباهات را اصلاح کنم .... با تشکر علی اکبر عطائی

یکشنبه 11 شهریور‌ماه سال 1386
چیستان ۱

سلام دوستان عزیز
بخش های جدیدی را به وبلاگ اضافه کرده ام که شامل قسمت Idiom of the day و Riddle می باشد.
Idiom of the day یک قسمت کاملا اتوماتیک می باشد که در پایین هر پست نمایش داده می شود و هر روز یک اصطلاح جدید را به شما نمایش می دهد، این اصطلاحات جزء پر استفاده ترین اصطلاحات زبان انگلیسی می باشند که با معنی برای شما قرار داده شده اند.
قسمت Riddle یا معما (چیستان) هم یک قسمت دیگر است که هر هفته چند چیستان را برای شما قرار می دهم، پاسخ چیستان هم در مطلب بعدی درج می شود.

این هم اولین riddle:

A murderer is condemned to death. He has to choose between three rooms. The first is full of raging fires, the second is full of assassins with loaded guns, and the third is full of lions that haven’t eaten in 3 years. Which room is safest for him?

New Vocabulary
Condemn: محکوم شدن
raging: شدید
Assassins: آدمکش

می توانید جواب های خود را در قسمت نظرات بنویسید. پاسخ هم در مطلب بعدی به همراه نام کسانی که جواب صحیح داده اند ثبت خواهد شد.


Idiom of the day:

لینک این مطلب 09:18 ق.ظ |  | نویسنده: A.A.A

  |نظرات [2]